Klajūnas vėl triumfavo pėsčiųjų maratone!

By May 14th, 2012No Comments

Savaitgalį Labanoro regioniniame parke vykusiame Pėsčiųjų maratone dalyvavo virš 50 klajūniečių!
Kas 25, kas 50, kas 75, o kas ir visus 100 km. įveikėme gražiausiomis Labanoro vietomis.
Surinkę tokį būrį entuziastų triumfavome: Klajūnas tapo komandinių varžybų nugalėtoju stipriai aplenkęs nuolatinį varžovą Vilniaus universiteto žygeivių klubą.
Klajūnietis Rimvydas Bertašius įveikė visus 100 km. ir vėl buvo pats greičiausias – nugalėjo stipriausių vyrų grupėje. Antrą vietą užėmė Vitalijus Bertašius.

Merginų grupėje taip pat puikiai pasirodė klajūnietės – sugintiškė Vilmantė Leišytė buvo antra, o vilnietė klajūnietė Ugnė Rimkaitė buvo trečia.

Be pereinamosios maratono nugalėtojos komandos taurės ir lazdos, Klajūnas taip pat gavo R. Krupicko atiminimo taurę už tai, kad surinkome daugiausia taškų pirmame ir antrame etapuose.

Ačiū visiems dalyvavusiems! Sėkmingo pūslių gydymo ir raumenų reabilitavimo ir iki susitikimo Klajūno organizuojamame Lietuvos čempionate birželio 2-3 dienomis.

Organizatorių puslapis (pateiktas prizininkų sąrašas)