Molėtų taurės istorija [1991-2016]

Labai labai seniai,
t.y. 1991 metais Jonas Kraujelis pradėjo įgyvendinti savo nuostabią idėją – rengti masines Molėtų rajono orientavimosi sporto varžybas, kurios dabar vadinasi “Molėtų taurė”.
Šios varžybos susideda iš kelių etapų, o grupių nugalėtojai yra apdovanojami taurėmis.

1991-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M11 Auksė Lekavičiūtė Mindūnai
M13 Aistė Jasaitytė Suginčiai
V11 Vytas Vasilevičius Suginčiai
V13 Arūnas Rameika Mindūnai
V15 Vilmantas Tūba Mindūnai
V17 Andrius Petrauskas Mindūnai

Finalai vyko Luknoje.


1992-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M11 Edita Cesiulytė Mindūnai
M13 Aistė Jasaitytė Suginčiai
V11 Valdas Jarukas Molėtai
V13 Andrius Kaušinis Mindūnai
V15 Vilmantas Tūba Mindūnai
V17 Andrius Petrauskas Mindūnai
V Jonas Kraujelis Mindūnai

Finalai vyko Šakime ir Giraitėje.


1993-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Edita Cesiulytė Mindūnai
M14 Miglė Bukauskaitė Suginčiai
M16 Aistė Jasaitytė Suginčiai
V12 Alvydas Kaminskas Mindūnai
V14 Vytas Vasilevičius Suginčiai
V16 Osvaldas Giruckas Suginčiai
V18 Vilmantas Tūba Mindūnai
V Andrius Petrauskas Mindūnai

Finalai vyko Baluošoje ir Jutonyse.


1994-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Lina Laurinavičiūtė Mindūnai
M14 Edita Cesiulytė Mindūnai
M16 Aistė Jasaitytė Suginčiai
V12 Alvydas Kaminskas Mindūnai
V14 Valius Kaminskas Mindūnai
V16 Andrius Kaušinis Mindūnai
V18 Osvaldas Giruckas Suginčiai
V Juozas Vasilevičius Suginčiai

Finalai vyko Anykščių šilelyje.


1995-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Vaida Bimbirytė ?
M14 Justina Vasilevičiūtė Suginčiai
M16 Miglė Bukauskaitė Suginčiai
M18 Aistė Jasaitytė Suginčiai
V12 Justinas Jasaitis Suginčiai
V14 Donatas Klimas Mindūnai
V16 Andrius Kaušinis Mindūnai
V18
V Audrius Kraujalis Mindūnai

Finalai vyko Dringyje.


1996-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Evelina Šerelytė Alanta
M14 Janė Plieskytė Gaižiūnai
M16 Justina Vasilevičiūtė Suginčiai
M18 Aistė Jasaitytė Suginčiai
V12 Justinas Jasaitis Suginčiai
V14 Donatas Klimas Mindūnai
V16 Virgis Purvys Molėtai
V18 Vytas Vasilevičius Suginčiai
V Juozas Vasilevičius Suginčiai

Finalai vyko Stirniuose.


1997-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Vaida Jauneikaitė Suginčiai
M14 Janė Plieskytė Gaižiūnai
M16 Justina Vasilevičiūtė Suginčiai
M18
V12 Donatas Pranskėnas Bijutiškis
V14 Arvydas Laurinavičius Suginčiai
V16 Gintas Vitkauskas Joniškis
V18 Vidas Steponavičius Joniškis
V Vytas Vasilevičius Suginčiai

Finalai vyko Jutonyse.


1998-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Aneta Šerelytė Alanta
M14 Evelina Šerelytė Alanta
M16 Janė Plieskytė Gaižiūnai
M18 Justina Vasilevičiūtė Suginčiai
M Ona Jasaitienė Suginčiai
V12 Aivaras Klimas Mindūnai
V14 Tomas Matijošius Suginčiai
V16 Laurynas Braškus Mindūnai
V18 Julius Venslovas Mindūnai
V Audrius Kraujalis Mindūnai
VV Vilius Malcius Gaižiūnai

Finalai vyko Alnyje.


2001-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Onutė Rimydytė Mindūnai
M14 Aneta Šerelytė Alanta
M16 Giedrė Šeikytė Molėtai
M18 Neringa Trainytė Molėtai
M Ona Jasaitienė Suginčiai
MN Genovaitė Marcinkėnienė Mindūnai
V12 Aurimas Salapėta Mindūnai
V14 Tadas Matijošius Suginčiai
V16 Tomas Vyšniauskas Mindūnai
V18 Justinas Jasaitis Suginčiai
V Audrius Kraujelis Mindūnai
VV Virgis Šironas Ambraziškiai
VS Vilius Malcius Ūta
VN Dainius Kraujalis Molėtai

Finalai vyko Žičkuose ir Čiuluose.


2002-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M12 Onutė Rimydytė Mindūnai
M14 Marija Šironaitė Ambraziškiai
M16 Aneta Šerelytė Alanta
M18 Neringa Trainytė Molėtai
M Živilė Kanapkienė Sidabrinės
MN Gintarė Šiukščiūtė Molėtai
V12
V14 Tadas Matijošius Suginčiai
V16 Kęstutis Urbonas Alanta
V18 Tomas Matijošius Suginčiai
V Juozas Vasilevičius Suginčiai
VV Vytautas Šerelis Alanta
VS Vilius Malcius Ūta
VN

Finalai vyko..


2005-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Agnė Aleksėjūnaitė Molėtai
M16 Ramunė Umbrasaitė Molėtai
M Ieva Vaicekauskienė Molėtai
V13 Andrius Šironas Ambraziškiai
V16 Gytis Bielskus Molėtai
V Vilmantas Tūba Mindūnai

Finalai vyko Vyšnelėse ir Bebrusuose.


2006-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13
M16 Arūnė Krivičiūtė ?
M Živilė Kanapkienė Suginčiai
V13 Karolis Milieška Molėtai
V16 Andrius Šironas Ambraziškiai
V Audrius Kraujalis Mindūnai

Finalai vyko Bebrusuose ir Poviliškyje.


2007-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Eglė Šironaitė Molėtai
M16 Ramunė Umbrasaitė Molėtai
M Živilė Kanapkienė Suginčiai
V13 Mantas Jurkūnas Molėtai
V16 Andrius Šironas Ambraziškiai
V Virgilijus Šironas Ambraziškiai

Finalai vyko Padkamariuose ir Poviliškyje.


2008-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Austėja Šironaitė Molėtai
M16 Eglė Šironaitė Molėtai
M Živilė Kanapkienė Suginčiai
V13 Linas Šironas Molėtai
V16 Andrius Šironas Ambraziškiai
V Eivydas Andriukonis Molėtai

Finalai vyko Padkamariuose.


2009-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Iveta Leščinskaitė Molėtai
M16 Eglė Šironaitė Molėtai
M Živilė Kanapkienė Suginčiai
V13 Linas Šironas Molėtai
V16 Paulius Sugintas Suginčiai
V Andrius Šironas Ambraziškiai

Finalai vyko Poviliškyje.


2010-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Vilmantė Leišytė Suginčiai
M16 Eglė Šironaitė Molėtai
M Živilė Kanapkienė Suginčiai
V13 Tadas Kanapka Suginčiai
V16 Paulius Sugintas Suginčiai
V Virgilijus Šironas Ambraziškiai

Finalai vyko Mindūnuose.


2011-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Austėja Šironaitė Molėtai
M16 Neda Krivičiūtė Suginčiai
M Živilė Kanapkienė Suginčiai
V13 Laurynas Leišis Suginčiai
V16 Linas Šironas Molėtai
V Vytas Vasilevičius Vilnius

Finalai vyko Mindūnuose ir Kulionyse.


2012-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Austėja Šironaitė Molėtai
M16 Vilmantė Leišytė Suginčiai
M Guoda Butvilaitė Suginčiai
V13 Tadas Kanapka Suginčiai
V16 Linas Šironas Molėtai
V Paulius Sugintas Suginčiai

Finalai vyko Kulionyse ir Alnyje.


2013-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Austėja Šironaitė Molėtai
M16 Vilmantė Leišytė Suginčiai
M Neda Krivičiūtė Suginčiai
V13 Tadas Kanapka Suginčiai
V16 Haroldas Juknonis Molėtai
V Andrius Šironas Ambraziškiai

Finalai vyko Bebrusuose ir Mindūnuose.


2014-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Konopackaitė Rūta Ambraziškiai
M16 Šironaitė Austėja Ambraziškiai
M Šmitienė Marija Ambraziškiai
V13 Sugintas Egidijus Suginčiai
V16 Kanapka Tadas Suginčiai
V Šironas Linas Ambraziškiai

Finalai vyko Vilkariuose ir Molėtuose.


2015-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Tūbaitė Silvija Mindūnai
M16 Kraujelytė Luknė Stirniai
M Krivičiūtė Neda Suginčiai
V13 Adamavičius Lukas Molėtai
V16 Kanapka Tadas Suginčiai
V Šironas Linas Ambraziškiai

Finalai vyko Poviliškyje ir Molėtuose.


2016-ųjų metų garbės pakyla

Grupė Laimėtojas Iš kur
M13 Šeikytė Gabija Suginčiai
M16 Šironaitė Austėja Ambraziškiai
M
V13 Dragūnas Kajus Suginčiai
V16 Kanapka Tadas Suginčiai
V Šironas Linas Ambraziškiai

Finalai vyko Poviliškyje ir Molėtuose.