Organizuojam

Šeimų taurė 2011 – Rez

By October 5th, 2016No Comments

Kiek prastoki orai neišgąsdino Šeimų taurės dalyvių ir jų susirinko tikrai gausiai.

Itin sėkminga ši savaitė buvo Lietuvos orientavimosi sporto bendruomenei. Sėkmingas rinktinės startas pasaulio čempionate Prancūzijoje atgarsį atnešė net iki Molėtų. Šįmet Šeimų taurės istorijoje, kuri nėra tokia ir ilga, nauja pavardė, iki šiol dar nebuvusi ant aukščiausio laiptelio – Belvilio Šeimų taurę laimėjo Gipai, kuriems pergalę atnešė sėkmingai subėgęs Marijonas, grįžęs gana vėlai ir kiek netikėtai pakylėjęs šeimyną į I vietą.

II vietoje liko Šironai, atsivežę tradiciškai itin gausų būrį orientacininkų ir prijaunčiančių, tačiau šį kartą jiems iki I vietos pritrūko 11 taškų.

Staišiūnai, subėgę labai sėkmingai (Viktoras tapo nugalėtoju vyrų grupėje, surinkęs 72 taškus) tik 15 taškų nusileido Šironams ir 26 – nugalėtojams.

Naujovės šeimų taurėje atrodo pasiteisino, tai matyt bandysime jas išlaikyti ir kitose šeimų varžybose.